چرا بیکسبی کوین؟

بیکسبی کوین چیست؟

اولین پرسشی که افراد نا آشنا با ارزهای دیجیتال از خودشان می‌پرسند، طرح این سوال است که بیکسبی کوین چیست؟ بیکسبی کوین (BixBcoin) با نماد BIXB یک ارز دیجیتال رمزپایه تازه نفس، با هدف ایجاد فضایی برای اجرای برنامه‌های غیر متمرکز و خودکار میباشد که مدتی است پا به عرصه ی ارزهای دیجیتال گذاشته. می‌‌توان به گونه‌ای دیگر و زبانی ساده‌تر به پرسش «بیکسبی کوین چیست؟» پاسخ داد و آن را تعریف کرد، می‌توان گفت: «بیکسبی کوین یک پلتفرم آزاد مبتنی بر فن آوری بلاک چین است که از تکنولوژی بلاک چین به عنوان بستری برای توسعه بازارهای مالی جهانی استفاده می‌کند که افراد را قادر می‌سازد تا از پلتفرم های غیر متمرکز آن به راحتی و بدون نگرانی استفاده کنند. شاید در ذهن شما این سوال نیز نقش ببندد که آیا بیکسبی کوین شبیه بیت کوین میباشد؟ در پاسخ به این سوال میتوانیم بگویم بله و خیر، بله به این جهت که بیکسبی کوین هم مانند بیت کوین یک ارز دیجیتال می باشد و خیر به جهت آنکه تفاوت های زیادی در شکل و کارایی و تکنولوژی با بیت کوین دارد.

بیکسبی کوین چه کاری انجام میدهد؟

بیکسبی کوین نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال، یک وسیله پرداخت جهانی و مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین است. بیکسبی کوین یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که امکان پرداخت های فوری و کم هزینه را در سراسر جهان فراهم می‌کند. نرم‌افزار ایجاد و انتقال بیکسبی کوین، به صورت متن‌باز (https://github.com/Bixbcoin/Bixbcoin-core)  است و می توان این دارایی دیجیتالی را بدون هیچ واسطه و نهاد مرکزی و به صورت کاملا غیرمتمرکز در سراسر جهان منتقل کرد. بیکسبی کوین از زمان  ورود به بازار، رشد پایداری را تجربه کرده است.
کد رسمی که در پلتفرم‌های معاملاتی با نشانه اختصاری  BIXB نمایش داده می‌شود، به کوین بیکسبی اشاره دارد. تمام تراکنش‌های بیکسبی کوین در یک دفترچه عمومی ثبت می‌شوند و از طریق سایت  www.bixbexplorer.com   قابل پیگیری هستند.

تاریخچه ارز دیجیتال بیکسبی کوین

بیکسبی کوین نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال سابقه ی زیادی ندارد ، این ارز دیجیتال توسط یک نهاد غیر متمرکز با نام تجاری MRMGROUPE ( که از افرادی با سابقه و حرفه ای در این صنعت) دراواخر سال 2019 پا به عرصه  وجود گذاشت و از همان ابتدای راه با پلتفرم های قدرتمند وارد بازارCRYPTOCURRENCY  گردید.
برای مشاهده و بررسی رودمپ و وایت پیپر بیکسبی کوین به   www.bixbcoin.io مراجعه کنید.

اطلاعات بیکسبی کوین(BixBcoin)

بیکسبی کوین یک شبکه‌آنلاین است که افراد می‌توانند از آن برای ارسال و پرداخت از یک شخص به شخص دیگر استفاده کنند. بیکسبی کوین به صورت همتا به همتا و غیرمتمرکز است، به این معنی که توسط هیچ نهاد یا دولتی کنترل نمی‌شود. این سیستم پرداخت با ارزهای فیزیکی مانند دلار یا یورو سروکار ندارد وبه جای آن، از واحد حساب خود که نام آن بیکسبی‌کوین (BIXB) است، استفاده می‌کند. خرید و فروش بیکسبی کوین و تبدیل آن به ارزهای فیات رایج را می‌توان به راحتی در صرافی‌های آنلاین انجام داد.

 تعداد سکه های در گردش بیکسبی کوین چه تعداد است ؟

تا ژانویه 2021 حدود 70 درصد  BIXB در دسترس است و کل بیکسبی کوین موجود حدود  3 میلیون واحد می باشد. درصد باقیمانده متعلق به پارتنرهای ارائه کننده تسهیلات مالی به مشتریان بیکسبی کوین میباشد که به تفصیل توضیح خواهیم داد.
خرید و فروش ارز بیکسبی کوین
برای خرید و فروش این کوین شما می توانید از چند صرافی داخلی و صرافی بین الملل استفاده کنید در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیکسبی کوین به صورت جهانی معامله می‌شود، صرافیCOINSBIT و صرافی Hotbit بوده ودر ایران نیز چندین صرافی در حال معامله و ترید این کوین نوظهور و قدرتمند می باشند.
این ارزدیجیتال به دلیل پلتفرم هایی که در زمان شروع عرضه معرفی نمود توانست با قیمت بالای 25 دلار وارد بازار جهانی گردد. این ارز در سال 2020 به دلیل عرضه و تقاضای مناسب و پلتفرم های مصرفی کوین، رشد قیمت دور از انتظاری داشت  ودراوایل سال 2021 رکورد قیمت 315 دلار را تجربه کرد.

error: Content is protected !!