پلتفرم دیفای لونیپتو LOANYPTO

پلتفرم دیفای لونیپتو LOANYPTO

یکی از اقدامات مهم ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز (Decentralized) رویکرد به امور مالی غیر متمرکز می باشد. امور مالی غیرمتمرکز (Decentralized Finance) یا همان دیفای(DEFI) به مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی اشاره دارد که می‌توانند امور مالی مهمی مانند دریافت وام و معاملات مالی را به ‌صورت غیرمتمرکز و بدون نیاز به واسطه انجام ‌دهند. به‌عبارت دیگر، دیفای یک پروژه نیست، بلکه یک اکوسیستم از صدها پروژه گوناگون است که همه آنها خدمات مالی غیرمتمرکز ارائه می‌دهند.
وام دهی با پشتوانه ارزهای دیجیتال وامی است که وثیقه آن، دارایی هایی از نوع رمز ارزهاست به عبارتی وام دهی ارز دیجیتال عملکردی  شبیه به وام دهی همتا به همتا دارد. و در این مهم بیکسبی کوین از بازار و رقبا عقب نمانده و حتی پا را فراتر گذاشته و پلتفرم وام دهی غیر متمرکز خود را در همان ماه های نخست  با نام لونیپتو (Loanypto) رونمایی کرد.این پلتفرم بسیار خلاقانه طراحی گردیده که نشان ازاتاق فکروتیم قدرتمند توسعه این کوین دارد به نحوی که در کنار وامی که با سود بهره اندک به وام گیرنده اعطا می شود به وثیقه او نیز سالانه تا 5 درصد سود تعلق می گیرد.

 

این پلتفرم کاملا هوشمند و بر پهنای بلاک چین کوین طراحی گردیده و تمامی مبادلات داخلی را با استفاده از بستر بلاک چین انجام میدهد و شما همیشه موجودی خود را می توانید در اکسپلوررهای کوین مشاهده نمایید و با خیال راحت سرمایه خود را برای دریافت وام در اختیار سیستم قرار دهید.
استفاده از پلتفرم وام دهی لونیپتو بسیار سریع ، آسان وبدون واسطه می باشد و شما بدون گذر از فرآیندهای طولانی دریافت وام های بانکی، قادر به گرفتن وام در کمترین زمان ممکن و با بهره بسیار پایین خواهید بود.
و در نهایت وام گیرنده در همان زمان و به سرعت به وامی که قرار بوده دریافت کند دسترسی پیدا خواهد کرد.

error: Content is protected !!