اکسچنج های بین المللی

خرید و فروش ارز بیکسبی کوین

برای خرید و فروش این کوین شما می توانید از چند صرافی داخلی و صرافی بین الملل استفاده کنید در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیکسبی کوین به صورت جهانی معامله می‌شود، صرافیCOINSBIT و صرافی Hotbit بوده ودر ایران نیز چندین صرافی در حال معامله و ترید این کوین نوظهور و قدرتمند می باشند.
این ارزدیجیتال به دلیل پلتفرم هایی که در زمان شروع عرضه معرفی نمود توانست با قیمت بالای 25 دلار وارد بازار جهانی گردد. این ارز در سال 2020 به دلیل عرضه و تقاضای مناسب و پلتفرم های مصرفی کوین، رشد قیمت دور از انتظاری داشت ودراوایل سال 2021 رکورد قیمت 315 دلار را تجربه کرد.

COINSBIT

کوینزبیت یکی از برترین صرافی های بین المللی ارز دیجیتال با حجم معاملات میانگین بیش از 1000 میلیون دلار برابر با 1 میلیارد دلار در روز BixBcoin را لیست کرد.

📑 در این صرافی معتبر امکان ترید ارز فیات دلار و جفت ارزهای دیجیتال مختلف فراهم است. سفارش خرید یا فروش ارزهای دیجیتال معتبر را نیز میتوان در دیوار معاملات این اکسچنج قرار داد. کوینزبیت با قابلیت ثبت ده هزار معامله در ثانیه و ایمنی بالا همواره در رتبه های برتر کوین مارکت کپ قرار می گیرد. بدلیل اعتبار بالای این صرافی و حساسیت آن روی لیست نمودن ارزهای دیجیتال، BIXBCOIN بعنوان یک ارز قدرتمند و ایمن با اکوسیستم پیشرفته و بروز، قابلیت های کارآمد خود را به این صرافی اثبات نمود، تا در نهایت در کمتر از یک سال از تاریخ پیدایش خود، در فهرست ارزهای قابل تبادل این صرافی قرار گرفت.

🏷 با اعلام این خبر از سوی تیم فنی BIXBCOIN مشخص شد که این ارز دیجیتال از تاریخ 15 ژانویه 2021 در اکسچنج کوینزبیت قابل معامله گردیده.

HotBit

پس از اکسچنج آنلاین کوینزبیت، صرافی متمرکز هات بیت نیز که لیست بلند بالایی از ارز های دیجیتال مختلف را به کاربران ارائه می دهد، در ابتدای دومین سال خلق BIXBCOIN، آن را نیز در میان ارزهای دیجیتال قابل معامله خود اضافه کرد.

💻 این پلتفرم، با طراحی کاربر پسند و استفاده آسان، تجربه خوبی را برای تریدرها رقم میزند. پشتیبانی از ارزهای مختلف آن را به یکی از جامع ترین اکسچنج های موجود تبدیل کرده. به طوری که همواره در صد رتبه برتر کوین مارکت کپ قرار می گیرد. تیم HOTBIT بصورت بین المللی فعالیت دارند. این افراد از میان مجرب ترین متخصصان صنعت ارزهای دیجیتال گرد هم آمده اند.

💵 یک تیم کار آفرین، و شرکای تجاری قدرتمند در کنار این صرافی، نقدینگی لازم جهت پشتیبانی از بازار را بعنوان یک منبع اعتباری فراهم می کنند.

⭐️ عملکرد و طراحی سایت هات بیت: – افرادی که وظیفه پشتیبانی از وبسایت هات بیت را بر عهده دارند همواره ثابت کرده اند که به مفهوم اصلی فناوری بلاک چین و هدف نخست بیت کوین معتقد و متعهدند. ماهیت قرارداد هوشمند و مبادلات و کریپتوکارنسی ها و استفاده از دفتر کل توزیع شده، به خوبی در دیدگاهشان مشهود است.

📍چراکه از طریق فناوری بلاک چین ، راندمان تراکنش ها را افزایش داده، و بر خلاف بسیاری از اکسچنج های دیگر، در عین حفاظت از سرمایه مشتریان و برقراری امنیت ، موانع کمتری بر سر راه معاملات قرار داده است.

✅ ویژگی مهمی که برای ایرانیان، از جمله هموطنانی که از ارز دیجیتال بیکسبی کوین استفاده می کنند حائز اهمیت است، تمایز این صرافی با Coinsbit و برخی دیگر اکسچنج ها می باشد: ✴️این تمایز عدم تحریم ایران و عدم نیاز به احراز هویت است.

error: Content is protected !!